top of page

Hikayemiz

Kaygun Metal Ürünleri; Mühendislik, Ar-Ge, Danışmanlık Hizmetleri ile yalnızca imalatçı değil, yaptıkları ile hizmet verdiği sektörlerde marka haline gelmiş Kaygun Çelik Metal İnşaat Mobilya San. ve Tic. LTD.ŞTİ’nin piyasa sunduğu marka tescilli ürünleridir.

Kaygun Metal ürünlerinin tamamı yerli üretim olarak Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde imalatlarına devam etmektedir.

Firmamız 1983 yılında çelik konstrüksiyon imalatı ve montaj işleri yapmak üzere kurulmuş olup zaman içerisinde üretim koşullarını geliştirerek günümüze kadar imalatlarını geliştirmiş, müşterilerine kaliteli ürünleri zamanında uygun fiyat politikası ile sunmayı ilke edinmiştir.

LMR_20 copy.jpg

Halihazırda çelik konstrüksiyon imalat ve montajı, anahtar teslim endüstriyel yapılar, petrol istasyonları, korkuluk ürünleri ile panel çit imalatı ve inşaat güvenlik bariyerleri, inşaat demiri ve endüstriyel boru montaj malzeme ekipmanları ürün yelpazemizde yer alan başlıca ürünlerdir.

Müşteri memnuniyetini temel prensip olarak alan firmamız, yurtiçi ve yurtdışından gelen talepler doğrultusunda istenilen her renk ve ölçüde imalat yapabilmektedir. Sürdürülen Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda ürün yelpazemize herzaman yeni ürünler eklemekte ve sizlerin beğenisine sunmaktayız.

bottom of page